Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Dzień Przedszkolaka w SP3

Dnia 3.03.2011 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej gościło około 200 dzieci z Samorządowych Przedszkoli nr 6 i 11 oraz Niepublicznego Przedszkola im. Przyjaciół Kubusia Puchatka. Nauczyciele szkoły przygotowali milusińskim gościom wiele atrakcji. Maluszki brały udział w ciekawych zajęciach sportowych, muzycznych i zabawach integracyjnych. W „tłusty czwartek” nie mogło obyć się bez pączków, które przedszkolaki skonsumowały ze smakiem. Miłą niespodzianką była loteria fantowa, w której wygrywał nagrodę każdy los. Aby miłe wspomnienia z wizyty w Szkole Podstawowej nr 3 pozostały w pamięci każde dziecko otrzymało pamiątkowy folder.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej