Finał konkursu plastycznego „Mamo,bądź zdrowa.Zbadaj się”.

W dniu 1 czerwca 2011r. razem z wychowawczynią panią Jolantą Romaniuk i moją mamą pojechałam do Lublina na finał konkursu plastycznego pt. „Bądź zdrowa, mamo. Zbadaj się!”. Organizatorkami tego konkursu są prof. Lena Kolarska-Bobińska – Posłanka do Parlamentu Europejskiego oraz dr Joanna Mucha – Posłanka na Sejm RP. Celem konkursu było propagowanie badań profilaktycznych u kobiet i zachęcanie do ich wykonywania za pośrednictwem dzieci. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród miało miejsce na placu przy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Na miejscu okazało się, że jestem jedną z dziesięciu finalistów wyłonionych spośród wielu prac nadesłanych z całego województwa lubelskiego. Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka 10 finalistów wraz z opiekunami do Warszawy połączona ze zwiedzaniem Sejmu oraz „lekcją europejską” w Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego. Termin wycieczki jeszcze nie został ustalony ale prawdopodobnie ma się ona odbyć w połowie czerwca. Poza wycieczką otrzymałam również dyplom i liczne nagrody rzeczowe. Pomimo ogromnego upału i trudów długiej podróży, wyjazd zaliczam do bardzo udanych.

Alicja Ochrymiuk klasa IIIa


Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej