Finaliści wojewódzkiego konkursu plastycznego „Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny”

Spośród 1022 prac nadesłanych na wojewódzki konkurs plastyczny organizowany przez Fundację Dla Przyrody „Rzadkie i ginące gatunki zwierząt
Lubelszczyzny”, doceniono prace naszych uczniów, które znalazły się wśród 90 najlepszych. Wyróżnienia zdobyli: Konstanty Kurowski oddział przedszkolny 0a (opiekun p. Agata Czech), Dawid Elert kl. Ic oraz Franciszek Polkowski, Paweł Radkiewicz – uczestnicy koła przyrodniczego (opiekun M. Jakoniuk). Uczniowie w nagrodę otrzymają album edukacyjny „Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny”, który z pewnością poszerzy wiedzę uczniów z zakresu edukacji przyrodniczej oraz pokaże piękno fauny Lubelszczyzny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konstanty Kurowski
« 1 z 8 »