Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary

27 listopada w Oddziale 0a, zapanowała magiczna atmosfera. Był to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło losowania swoich przyszłych zawodów, a także wrzucania grosików do „studni życzeń”, odczytywania znaczenia symboli we wróżbie „Co nam mówią gwiazdy?”. Dzieci wróżyły swoją przyszłość z magicznych kubeczków oraz drzewka szczęścia. Atrakcją andrzejkowych wróżb, było niezmiennie lanie wosku. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Jednego możemy być pewni, że dały one naszym dzieciom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej