Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

I Edycja Konkursu Plastycznego „Namaluj Zdrowie”

Organizatorem konkursu była sieć „Nasze Apteki”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem szkół i przedszkoli z powiatów: Biała Podlaska, Siedlce, Łuków, Parczew i Międzyrzec Podlaski.

Na konkurs wpłynęło 837 prac plastycznych. Poziom ich wykonania był bardzo wysoki i zaskoczył komisję konkursową i organizatorów, którzy zwiększyli liczbę nagrodzonych prac fundując dodatkowe nagrody.  Główną nagrodę w tym konkursie zdobył  uczeń klasy 3 d – Jakub Popielewicz. Autor zwycięskiej pracy i jego klasa w dniu 11 kwietnia 2011r.
wraz z wychowawczynią p. Barbarą Niczyporowicz i opiekunami wyjazdu: p. Urszulą Andrzejczuk i p. Beatą Byliną zostali zaproszeni przez organizatora konkursu na uroczyste wręczenie nagród do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na przedstawienie teatralne pt. „Kolory Pani Wiosny. Wyjazd był całkowicie sponsorowany przez Pharmacon Sp.z.o.o. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała również uczennica klasy 3 d – Julia Patejuk.

Dodatkowe nagrody komisja konkursowa przyznała następującym uczniom naszejszkoły: Aleksandra Polak – klasa 3 b; wychowawczyni p. Alicja Brzozowska, Natalia Tarasiuk i Natalia Kowieska  – klasa 3 a ; wychowawczyni p. Jolanta Romaniuk

Wszystkim uczniom gratulujemy ciekawych pomysłów i wysokiego poziomu wykonania prac.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej