III etap Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”

6 czerwca 2011 roku pokazem efektów zakończył się III etap Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Celem projektu było rozwinięcie u dzieci słabszych umiejętności. Przez pięć miesięcy dzieci pracowały w grupach, co przyczyniło się między innymi do lepszego współdziałania z innymi kolegami. Rodziły się nowe przyjaźnie, stare umacniały. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Efektem końcowym projektu był zorganizowany przez wychowawczynię panią Małgorzatę Matusz kl. 1d występ pt. „Krasnoludkowo” dla rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości. W pokazie uczestniczyła pani wicedyrektor Małgorzata Nitychoruk. Na zakończenie pani wicedyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i pacynki – myszki jako podziękowanie za udział w Projekcie. Następnie odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej