Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Dzisiaj na tablicy

W ramach projektu „Biała w chmurze” uczniowie mają możliwość bezpłatnego instalowania aplikacji Office (Word, Excel, PowerPoint …) w zawsze najnowszej wersji na urządzeniach uczniów.

biała w chmurze

Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office 365 na 5 komputerach, tabletach i smartfonach. Konta uczniom zakładane są w szkołach. Login i hasło otrzymują od wychowawcy lub nauczyciela informatyki.
Login ucznia widoczny jest w aplikacji Vulcan, na koncie ucznia lub rodzica (wybieramy z menu Dostęp Office365).
Strona logowania: www.office.com
Instrukcja dotycząca logowania oraz instalowania pakietu Office 365: Instalowanie aplikacji Office 365.docx
Użytkownicy, którzy wcześniej pobrali aplikacje nie muszą pobierać ich ponownie.