Sukces świetlików
Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w wojewódzkim konkursie plastycznym ,,Bocian w krajobrazie”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął - Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych.
Konkurs skierowany był do dzieci z województwa lubelskiego i miał na celu propagowanie wśród dzieci tematyki przyrodniczej oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i plastycznej.
I miejsce zdobył Adam Walczuk
wyróżnienie Antoni Juszczuk
Prace Adama i Antka zostały docenione spośród 1270 nadesłanych prac na konkurs.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!