„JESTEŚMY RÓŻNI, JESTEŚMY RÓWNI”
Dnia 21 października 2025 roku w świetlicy szkolnej odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów dla dzieci „Jesteśmy różni, jesteśmy równi”.
Zajęcia przeprowadziła p. Anna Buczyśńska pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Głównym celem spotkania było poszerzanie wiedzy na temat różnych rodzajów niepełnosprawności, pokazanie różnic w funkcjonowaniu dzieci z niepełnosprawnościami, uświadomienie uczniom, że pomimo różnic każdy człowiek jest ważny, ma swoje prawa, potrzeby i marzenia.