SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZNIÓW KLAS I – III

TURNIEJ SZACHOWY

Na zakończenie Projektu ,,Edukacja przez Szachy w Szkole” zorganizowano Szkolny Turniej Szachowy dla uczniów klas I – III.

Celem turnieju była popularyzacja gry w szachy, stworzenie atmosfery zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci.

W pierwszym etapie wyłoniono najlepszych graczy z poszczególnych klas.

13 czerwca 2022r. odbył się drugi etap Szkolnego Turnieju Szachowego, w którym 12. reprezentantów klas walczyło o tytuł najlepszego szachisty.

Laureaci Szkolnego Turnieju Szachowego

Milena Lewczuk