Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

IX SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA 

Dnia 7 czerwca w naszej szkole odbyła się IX Spartakiada Przedszkolaka. W imprezie zorganizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego udział wzięły: dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 6, Przedszkola im. Przyjaciół Kubusia Puchatka oraz oddziałów zerowych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej. Przedszkolaki miały do wyboru liczne atrakcje. Przygotowane konkurencje były nagradzane dyplomami.
Spartakiada to wspaniała okazja do świetnej zabawy, a także promocji sportu i zdrowia. Do zobaczenia za rok na kolejnej Spartakiadzie Przedszkolaka.
« 1 z 2 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej