Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Klasa 2a w Bibliotece Pedagogicznej

Dnia 5.06.2019r. klasa 2a pod opieką pani M. Matusz i R. Prokopiak odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w naszym mieście.
Uczniowie zwiedzili wystawę pt. ,,Podróże małe i duże z Wandą Chotomską”, przybliżającą sylwetkę polskiej pisarki i poetki oraz uczestniczyli w zajęciach czytelniczych, podczas których zapoznali się z twórczością wybitnej autorki książek dla dzieci. Drugoklasiści poznali utwory: ,,Panna Kreseczka” (rysowali postać tytułowej bohaterki); ,,Przygody Jeża” (szukali poukrywanych w czytelni postaci jeży) czy ,, Kurczę Blade” (rywalizowali w drużynowych wyścigach z jajkami). Na zakończenie uczniowie oddali się lekturze bogatych zbiorów działu dziecięcego Biblioteki Pedagogicznej, do korzystania z których zachęcamy wszystkich rodziców razem z dziećmi!
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej