Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Klasa 3b na ognisku

29 maja 2019 roku uczniowie klasy 3 b wraz z rodzicami i rodzeństwem udali się do gospodarstwa agroturystycznego w Studziance. Gospodarz przygotował duże ognisko, patyki, ławki, wszystko, co potrzebne do zabawy na świeżym powietrzu. Pogoda była znakomita – niezbyt ciepło, zatem smakowały wszystkim kiełbaski i chlebek z ognia. Po wspólnym posiłku dzieci śpiewały piosenki, których nauczyły się przez trzy lata. Rodzice nie żałowali braw. Były też wspólne zabawy, wspomnienia, podsumowania, miłe rozmowy, spacery po przestrzennym, podwórku. Czas szybko upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze. Oto kilka zdjęć z tego wyjazdu.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej