KONIEC ROKU SZKOLNEGO

W końcu nadszedł ten wielce oczekiwany dzień – KONIEC ROKU SZKOLNEGO!!!
22 czerwca 2011 r. rozpoczęliśmy o godz. 900 mszą w Parafii Wniebowzięcia NMP. Następnie przeszliśmy do szkoły, gdzie w hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011.
Na uroczystość przybyli uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście – pan Waldemar Raczkiewicz – inspektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Biała Podlaska i pan Robert Sozoniuk – przewodniczący Rady Rodziców. Część artystyczną uroczystości zaprezentowali uczniowie z klas IV – VI, przygotowani przez naszych nauczycieli.
Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie uczniom przez dyrektora szkoły, panią Martę Cybulską – Demczuk, nagród i wyróżnień za szczególne osiągnięcia w nauce, 100 % frekwencję oraz za reprezentowanie naszej szkoły w konkursach, a także – statuetek najlepszym sportowcom.
Rodzice uczniów klas szóstych, którzy otrzymali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymali z rąk pani Dyrektor Listy Gratulacyjne.
Pani dyrektor podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę i życzyła wszystkim udanych wakacji.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej