Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Konkurs historyczny „Mój region”

Dnia 5 czerwca 2020 r. w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej odbył się finał konkursu historycznego „Mój region”.             W II etapie Konkursu wzięło udział 41 uczniów. Z uwagi na stan epidemii COVID – 19 uczniowie rozwiązywali zadania testowe zgodnie z zasadami regulaminu finału. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii „UCZNIOWIE KLAS IV – VI” III miejsce otrzymał Woźniak Łukasz z V a. W kategorii „UCZNIOWIE KLAS VII – VIII” III miejsce – Weronika Chaniewicz z VIII b. W tej kategorii wiekowej komisja konkursowa przyznała również wyróżnienie – Uss Oliwia z VIII b. Gratulujemy naszym młodym regionalistom.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej