Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Konsultacje z psychologiem.

W czasie  spotkań z rodzicami dnia 4. 03.2014r. w ramach ,,Drzwi otwartych” w godzinach  16.30 – 17 30 w gabinecie pedagoga będzie możliwość konsultacji rodziców z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                     Serdecznie zapraszamy

                                                                                  zainteresowanych rodziców

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej