Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Kulig V a

Dnia 24 lutego 2011 roku klasa V a z wychowawcą dr Dariuszem Sikorą wybrała się na kulig, który został zorganizowany przez rodziców ucznia Piotra Czemierowskiego. Zimowa wycieczka obfitowała w wiele atrakcji. Podczas jazdy saniami uczniowie podziwiali piękne okolice nadleśnictwa Grabarka. Następnie udali się do leśniczówki „Łoś”. Ogrzali się przy kominku, zjedli pieczone kiełbaski i wypili gorącą herbatę. Co było potem? – pan Augustyn Czemierowski zabrał uczniów na spacer do pobliskiego paśnika – miejsca dokarmiania zwierząt oraz opowiedział o życiu zwierząt w czasie zimy. W drodze powrotnej do leśniczówki odbyły się  zabawy w śnieżki, biegi po śniegu. Pogoda dopisała, wracając do szkoły uczniowie bardzo mile wspominali pobyt w lesie. Oto kilka zdjęć wykonanych podczas kuligu.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej