Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

Na przełomie września i października, dzieci z oddziału 0a, realizowały Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” Celem projektu, jest m. in. promowanie czytelnictwa, zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom oraz budzenie zaciekawienia książką przez zabawy, piosenki i twórczość plastyczną. Podsumowaniem pierwszego modułu było wykonanie Szkolnej Książeczki Dziecięcych Hitów Do Czytania. Realizację drugiego modułu projektu, zwieńczyło przygotowanie Kuferka Emocji. Gdy przedszkolaki są w złym humorze, tęsknią lub potrzebują wyciszenia, korzystają z naszego kuferka. To w nim znajdują się woreczki sensoryczne, ryżowe gniotki ora, słoiki spokoju. Dzięki nim, dzieci uczą się panować nad trudnymi emocjami.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej