Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoła Podstawowa nr 3

21-500, Biała Podlaska

ul. Sportowa 7

tel. 833416795

E-mail: sekretariat@sp3-bialapodlaska.pl

Kadra

Kadra Szkoły - Rok szkolny 2020/2021

 

Dyrektor Szkoły

mgr Barbara Wojarnik

 

Wicedyrektor Szkoły

mgr Małgorzata Nitychoruk 

 

Wicedyrektor Szkoły

mgr Agnieszka Welik

 

p. Andrzejczuk Urszula - nauczyciel biblioteki

p. Biegajło Maciej - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Bogusz Anna - nauczyciel języka angielskiego

p. Brzozowska Alicja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Chodzińska Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Chrabska Dorota - nauczyciel języka polskiego

p. Czech Agata - nauczyciel oddziału zerowego

p. Dylawerska-Wójtowicz Kinga - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Gadomska-Wiśniewska Monika - nauczyciel matematyki

p. Gładysz Iwona - nauczyciel języka angielskiego

p. Głuch Beata - pedagog

p. Gołębiowska Józefa - nauczyciel języka polskiego

p. Górska Jolanta - nauczyciel języka polskiego

p. Herbut Krystyna - nauczyciel logopeda, nauczyciel świetlicy

p. Hodurek Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Hołub Monika - nauczyciel języka angielskiego

p. Hołubowicz Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Hubczuk Edyta - nauczyciel plastyki i informatyki

p. Ilczuk Anita - nauczyciel matematyki i fizyki

p. Jakoniuk Mirosława - nauczyciel oddziału zerowego

p. Juszczuk Iwona - socjoterapeuta, nauczyciel biblioteki

p. Kandora Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Kasak Agnieszka - nauczyciel chemii

p. Kędziora Tomasz - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

ks. Kowalik Mateusz - nauczyciel religii

p. Kozaczuk-Kuźmicz Violetta - nauczyciel matematyki

p. Kubiszewski Marek - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Kuna Agnieszka - nauczyciel wdż, pedagog szkolny

p. Lasiecka Zofia - nauczyciel muzyki, plastyki

p. Łukaszuk Barbara - nauczyciel religii

p. Matusz Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Michalak Bogumiła - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Michalczuk Mariusz - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Muchla Michalina - nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego

p. Niczyporowicz Barbara - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Niedźwiedź Maria - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Nikoniuk Urszula - nauczyciel matematyki

p. Olszowska Alicja - nauczyciel religii

p. Paszkowska Patrycja - nauczyciel języka angielskiego

p. Pieńkosz Krzysztof - nauczyciel techniki

p. Polubiec Adam - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

p. Rogowska Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Romaniuk Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Sawczuk Adam - nauczyciel geografii i techniki

p. Sikora Dariusz - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

p. Skorupska - Trocewicz Marlena - nauczyciel świetlicy

p. Stanuch Bogumiła - nauczyciel religii

p. Stefaniec Marcin - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Sucharzewska Iwona - nauczyciel przyrody, języka niemieckiego i geografii

p. Sudewicz- Welk Anna - nauczyciel języka angielskiego

p. Szpura Tomasz - nauczyciel matematyki i informatyki

p. Szubarczyk Jolanta - nauczyciel świetlicy

p. Szymoniuk Edyta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Tarantowicz Edyta - nauczyciel wychowania fizycznego i wdż

p. Tarasiuk Beata - nauczyciel biologii

p. Tokarski Wojciech - nauczyciel języka polskiego

p. Trynkiewicz Renata - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Wasilewska-Zbucka Krystyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

p. Wawryniuk Hubert - nauczyciel języka angielskiego

p. Więcek Katarzyna - nauczyciel informatyki i matematyki

p. Wilczewska Marta - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Żarnowska Anna - nauczyciel języka polskiego

p. Żelazowska Dorota - nauczyciel wychowania fizycznego

p. Żylik Natalia - nauczyciel języka angielskiego

 

ADMINISTRACJA

 

Makaruk Urszula – księgowa

Brudkowska Bożena – kierownik gospodarczy

Główka-Celińska Joanna – specjalista ds. kadr

Jankowska Joanna – sekretarz szkoły

Kasiński Marcin – pracownik administracyjno – techniczny

Adamowska Wioletta – sprzątaczka

Chwetkowska Katarzyna –  sprzątaczka

Jadczuk Rafał – konserwator

Celińska Małgorzata – sprzątaczka

Harasimiuk Barbara – sprzątaczka

Gromniak Beata – pomoc nauczyciela

Kowieski Andrzej – woźny

Makaruk Elżbieta – sprzątaczka

Milczarek Justyna – sprzątaczka

Nowicka Justyna – pomoc kuchenna

Nowosadzka Anna – sprzątaczka

Sawicka Beata – woźna

Sidoruk Renata – sprzątaczka

Wasiluk Tadeusz – konserwator

Wortolec Katarzyna  – pomoc kuchenna

OBSŁUGA MEDYCZNA

Maja Gęborys – pielęgniarka