Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Pisać każdy może. Trochę lepiej lub trochę gorzej :)

Żyjemy w świecie, w którym dostęp do szybkiego internetu oraz łatwe do zainstalowania aplikacje mobilne dają nam wiele możliwości. Teraz nie musimy już iść do sklepu aby zrobić zakupy, wystarczy złożyć zamówienie na stronie internetowej, a jeśli się nudzimy nie musimy wybierać się do biblioteki aby wypożyczyć książkę dla zabicia czasu, wystarczy pare kliknięć w telefonie lub laptopie aby pobrać interesującego nas e-booka i czytać go na ekranie bądź wyświetlaczu. W dzisiejszych czasach idea czytania papierowych książek powoli zanika, młodzi ludzie coraz rzadziej chodzą do biblioteki a zapach zadrukowanych kartek czy też dotyk twardej okładki jest im obcy. Nastolatkowie zamiast czytać książki wolą gry lub filmiki internetowe, dlatego też uczniowie klasy 7c pod opieką pani Natalii Żylik wyszli z inicjatywą napisania kilku utworów, aby w ten sposób zachęcić innych do czytania książek i pokazać, że każdy ma w sobie nutę kreatywności i fantazji. W ten sposób powstał mały zbiór opowiadań.

Poniżej zapraszamy do czytania 🙂 ………potem do wypożyczania książek…….i tworzenia własnych dzieł 🙂

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej