Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Zawody szkolne – tenis stołowy

W dniu 09.11.2010 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej uczestniczyli w powiatowych zawodach z tenisa stołowego (indywidualnie). Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej.  Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze. Maciej Kowieski z klasy 6 d wywalczył w swojej kategorii wiekowej III miejsce, kwalifikując się tym samym do zawodów rejonowych, które w dniu 18.11.2010 r. odbędą się w Parczewie. Blisko podobnego wyniku był Szymon Andrusiewicz z klasy 4d, który zajął IV miejsce. Pozostali uczniowie reprezentujący szkołę swój udział w zawodach mogą uznać za udany, ponieważ większość z nich zajęła miejsca od V do VIII, a byli to: Katarzyna Majewska, Elżbieta Mirończuk, Jakub Chodziński, Justyna Punda, Karol Jaszczuk, Karolina Semeniuk. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej