Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Prawa i obowiązki …

Moi drodzy uczniowie

Serdecznie witam was w jeden z wrześniowych dni jako Wasz Rzecznik Praw Ucznia J Jak się czujecie po tak długiej przerwie od nauczania stacjonarnego?  Mam nadzieję, że dobrze. Jeśli czujecie się nie swojo w nowej klasie, ktoś Wam dokucza lub po prostu chcecie z kimś porozmawiać pamiętajcie, że możecie śmiało pisać do mnie lub po prostu znaleźć mnie w szkole i wyrzucić z siebie to co Was nurtuje.

Wrzesień to miesiąc wdrażania się do nauki i przypominania zasad regulaminów szkolnych, które oczywiście musicie przestrzegać. Pamiętajcie, że jako dzieci i uczniowie macie też swoje prawa i obowiązki, które reguluje Statut naszej szkoły i dokument zwany Konwencją o prawach dziecka z 20 listopada 1989 r. Przechodząc w dół strony znajdziecie dwa plakaty, dzięki którym możecie szybciutko odświeżyć sobie Wasze prawa i obowiązki. Życzę Wam miłej lektury J

Z pozdrowieniami

Natalia Żylik

Rzecznik Praw Ucznia

Pobierz “prawa-ucznia.pdf” prawa-ucznia.pdf – Pobrano 27 razy – 200 KB

Pobierz “obowiązki-uczniow.pdf” obowiązki-uczniow.pdf – Pobrano 19 razy – 101 KB

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej