Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Projekt-„Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” w klasie I d

Od 3 stycznia 2011 r. jest realizowany w naszej szkole III etap Projektu Edukacyjnego „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Projekt współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa. Celem projektu jest wdrożenie elastycznego modelu edukacji dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia. Dziecko rozwija własny potencjał intelektualny. Buduje motywacje do nauki, korzysta z bogatego zestawu środków dydaktycznych. Dostaje szansę lepszego startu szkolnego. Projekt realizowany jest w III etapach. Trzeci etap projektu objął klasę I d i wychowawcę panią Małgorzatę Matusz.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej