Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

PSIA ŁAPA – CZYLI PRZYJACIEL OD SERCA

Uczniowie klasy VII D od dwóch lat spełniają się jako wolontariusze w schronisku dla zwierząt ,,Azyl” w Białej Podlaskiej. W każdą niedzielę wyprowadzają na spacer wyznaczone psy. W tym roku szkolnym przekazali schronisku karmę, prześcieradła, koce, smycze –  podarowane przez koleżanki i kolegów z klasy. W morzu potrzeb każdy dobry gest jest iskierką nadziei na poprawienie bytu czworonogów przebywających w schronisku. Pies Demolka ucieszył się na widok dziewczynek.Małe jeszcze bezimienne psiaki tuliły się jak małe dzieci. I Ty też – jeśli kochasz zwierzęta – możesz dać odrobinę ciepła istotce, która może zostać Twoim przyjacielem. Postaraj się nie myśleć w kategorii: ,, Dlaczego ja?”.

received_2555476497832970
received_2555476497832970
« 1 z 5 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej