Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Quiz „Bezpieczni i kulturalni w sieci” dla klas I – III

Dnia 13.02.2020 r. w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu przeprowadzono Quiz „Bezpieczni i kulturalni w sieci” dla klas I – III. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas młodszych mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu zasad bezpieczeństwa i netykiety w Internecie. Najlepsi otrzymywali w nagrodę szkolne logo „SP3 Razem Działamy o Bezpieczeństwo i Kulturę Dbamy” oraz słodki upominek. Quiz prowadziły uczennice kl. 5d – Joanna Bielińska i Gabriela Rogala. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała jego pomysłodawczyni  p. Iwona Juszczuk – nauczyciel biblioteki szkolnej.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej