Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Spotkanie z żołnierzem

Marszowym krokiem, w pełnym, galowym umundurowaniu przekroczył próg naszej sali. Na wielu z nas wywarł niesamowite wrażenie. Naszym gościem 12 grudnia 2019 r był starszy szeregowy Norbert Udowolski z Jednostki Wojskowej w Roskoszy. W trakcie spotkania opowiedział uczniom, czym zajmują się żołnierze oraz jak trudna i ważna jest ich praca dla naszej ojczyzny. Pokazał również swój mundur omawiając wszystkie jego oznaczenia i symbole. Wszyscy słuchali z wielkim zaciekawieniem. Dodatkowo przeprowadził z dziećmi musztrę. Uwierzcie… to nie było takie proste, ale uczniowie dali
radę. Pokazał także zdjęcia samolotów. Na zakończenie wszyscy otrzymali smycze i długopisy.

Żołnierska wizyta była bardzo udana – panu Norbertowi serdecznie dziękujemy za ciekawy dzień w naszej świetlicy.
Spotkanie zorganizowane zostało przez nauczyciela świetlicy Halinę Adamczyk

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej