Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Święta w Ośrodku dla Cudzoziemców

Dnia 19.12.2019 r. w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej odbyła się świąteczna lekcja języka angielskiego. Wesołe zajęcia tematyczne poprowadziła jak co roku pani Natalia Żylik, która w ośrodku regularnie prowadzi lekcje języka angielskiego w ramach realizacji obowiązku szkolnego. Tradycją stało się już to, iż pani Natalia w zabawę z podopiecznymi ośrodka zaangażowała również swoje uczennice, które urozmaiciły świąteczną lekcję o występ muzyczno-wokalny. Podczas zajęć dzieci z ośrodka miały możliwość wykonać swoją kartkę świąteczną, poznać nowe słownictwo jak również dowiedzieć się jak Święto Bożego Narodzenia obchodzone jest w Wielkiej Brytanii.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej