Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Święto Głośnego Czytania

Biblioteka szkolna uczciła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadający na 29 września czytaniem utworów Janiny Porazińskiej dzieciom z oddziału przedszkolnego. Jest to nasza lubelska pisarka i tłumaczka, która swoją twórczość poświęciła najmłodszym. Maluchy były zachwycone przygodami „Kozuchy Kłamczuchy” i innych bohaterów wierszy czytanych przez nauczycielki biblioteki. A wiersz o „Dorotce” nawet wspólnie ze swoją panią Alicją Brzozowską zaśpiewały. Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały zakładki oraz plakietki zachęcające do codziennego czytania dzieciom.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej