Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Szkoła pod Żaglami

W dniach 09.06- 14.06.2019 r. uczniowie klasy Vd wraz z opiekunami p. Kingą Dylawerską- Wójtowicz, Jolantą Górską i Bartłomiejem Celińskim przebywali na zielonej szkole pod żaglami w Pucku. W trakcie wyjazdu dzieci uczyły się pływać na wodach zatoki na łódkach typu Puck. Wcześniej sternicy przekazali im wiedzę teoretyczną dotyczącą żeglowania, uczyli się podstawowych węzłów. W czasie pobytu uczniowie klasy sportowej zwiedzali Grunwald, Gdańsk, Hel a w drodze powrotnej Warszawę. Dzieci wypoczęte i bogatsze o nową wiedzę i doświadczenie  wróciły szczęśliwie do domu.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej