Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej

Oddział przedszkolny

Rodzice samodzielnie dokonują zakupu.

• Żaba – Żabińska Nowe przygody Ady i Olka.  Sześciolatek. Poziom BB+.    (pakiet)      wyd. MAC
  • Dodatkowe wyposażenie z tzw. ,,wyprawki” poda wychowawca na pierwszym spotkaniu.

• Acosta, A. Padrón  Angielski dla zerówek (karty pracy).  wyd. Macmillan

• S. Łabendowicz … Podręcznik. Jezus mnie kocha.  wyd AVE

Klasa I

Uczniowie klas I podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i  języka obcego otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

Rodzice samodzielnie dokonują zakupu podręcznika do religii.

• Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek, ks. Dr K. Mielnicki Podręcznik Żyjemy w Bożym świecie.  wyd. Jedność

Klasa II

Uczniowie klas II podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka obcego otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

• ks. J. Czerkawski…. Idziemy do Jezusa wyd. Jedność

Klasa III

Uczniowie klas III podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka obcego otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

Rodzice samodzielnie dokonują zakupu podręcznika.

• W. Kubik Podręcznik. Przyjmujemy Pana Jezusa. wyd. WAM

Klasa IV

Uczniowie klas IV podręczniki i ćwiczenia do poszczególnych przedmiotów otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

Rodzice samodzielnie dokonują zakupu podręcznika do religii.

• dr K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek  Podręcznik Miejsce pełne BOGActw     wyd. Jedność

Klasa V

Uczniowie klas V podręczniki i ćwiczenia do poszczególnych przedmiotów otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

• ks. K. Milenicki… Podręcznik Spotkania ubogacające. wyd. Jedność

Klasa VI

Uczniowie klas VI podręczniki i ćwiczenia do poszczególnych przedmiotów otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

• ks. Z. Marek Podręcznik Przemienieni przez Boga. wyd. WAM

Klasa VII

Uczniowie klas VII podręczniki i ćwiczenia do poszczególnych przedmiotów otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

• K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska Podręcznik Błogosławieni,
    którzy szukają Jezusa
    .
     wyd. Jedność

Klasa VIII

Uczniowie klas VIII podręczniki i ćwiczenia do poszczególnych przedmiotów otrzymają nieodpłatnie w ramach dotacji rządowej.

• K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska Podręcznik Błogosławieni,
    którzy ufają Jezusowi