Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

TRÓJKA MJUZIK FESTIVAL

16 lutego 2011 r. odbył się w naszej szkole konkurs muzyczny TRÓJKA MJUZIK FESTIVAL, który został zorganizowany z myślą o tych uczniach, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności muzyczne- lista uczestników i laureatów poniżej. Konkurs miał formę zabawy, jego założenia i styl były dalekie od słynnych medialnych widowisk, do których przyzwyczajona jest młodzież. Zamysłem organizatorów-p. Beaty Tarasiuk i p. Wojciecha Tokarskiego, było szukanie wśród naszych uczniów osobowości uzdolnionych i naturalnych, nie wysilających się na niby profesjonalne wykonania utworów muzycznych. Wyłonionych laureatów zobaczycie niedługo na szkolnej scenie.

TMF Laureaci

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej