Wigilia w świetlicy szkolnej

 ,, Maleńka miłość w żłobie śpi,
Maleńka  Miłość przy Matce Świętej.
Dziś cala ziemia i niebo lśni
dla tej Miłości maleńkiej.’’

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek. Ta piękna tradycja obecna jest i w naszej szkole. W poniedziałek 17 grudnia 2018r. w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez panią Iwonę Juszczuk wystąpili  uczniowie w świetlicy szkolnej. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po występie uczniów głos zabrała pani wicedyrektor Monika Owczaruk, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia i podzieliła się opłatkiem. Do dzieci przyszedł też Święty Mikołaj, który obdarował je prezentami.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej