Wsparcie finansowe Rady Rodziców uczniom naszej szkoły w roku szkolnym 2017/2018 i I połowa 2018/2019

Wsparcie finansowe Rady Rodziców

uczniom naszej szkoły

w roku szkolnym 2017/2018 i I połowa 2018/2019

Cel dofinansowania:

• Dofinansowanie do wyjazdu na Koncert Mikołajkowy do Warszawy.
  • W roku szkolnym 2017/18 sfinansowanie ok. 40 biało-czerwonych zniczy zawiezionych na cmentarz Łyczakowski z okazji Święta Odzyskania Niepodległości – 11 listopada 2017 r. Znicze przeznaczone dla Orląt Lwowskich.
  • Materiały na dekoracje uroczystości szkolne.
  • Sfinansowanie wiązanki na grób Marii Konopnickiej złożoną 11.11.2018 r. na cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie: Patronce Szkoły w imieniu Społeczności Szkolnej z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
  • Wieniec na grób żołnierzy włoskich.
  • Nagrody książkowe na koniec roku szkolnego /klasy 0 – 3/.
  • Co rocznie sfinansowanie zakupu wiązanki na Dzień Patrona szkoły.
  • Dofinansowanie nagrody we Współzawodnictwie klas.
  • Dofinansowanie połowy kwoty na blaty ławek w sali 12 i 11.
  • Dofinansowanie rolet w sali 11.

Rada Rodziców wspiera również działania nauczycieli wychowania fizycznego poprzez:

• Sfinansowanie uczniom szkoły udziału w rozgrywkach Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
  • Sfinansowanie 4 drużynom dziewczynek z klas V – VIII udziału w rozgrywkach Podlaskiej Ligi Koszykówki.
  • Opłacenie dojazdu uczniów do Swór na Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe.
  • Współorganizacja Szkolnych Zawodów Pływackich oraz sfinansowanie statuetek dla najlepszego pływaka i pływaczki, dyplomów i słodyczy.