WYCIECZKA DO SEJMU

15 czerwca razem z wychowawczynią Jolantą Romaniuk i kilkoma koleżankami z klasy pojechałyśmy do Warszawy, żeby zobaczyć Sejm. Przepustki na wejście do Sejmu zostały zorganizowane przez panią poseł Joannę Muchę w nagrodę dla finalistów konkursu plastycznego „Bądź zdrowa, Mamo. Zbadaj się”. Po budynku Sejmu oprowadzała nas osobiście posłanka Joanna Mucha. Pokazała na salę obrad oraz różne kuluary Sejmu i opowiedziała nam ciekawe historie z życia parlamentarzysty. Wizytę w Sejmie zapamiętam na długo, ponieważ była bardzo ciekawa i pouczająca. Osobiście spotkałam polityków, których twarze widziałam dotychczas tylko w telewizji. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość zobaczenia miejsca, w którym podejmowane są ważne decyzje dotyczące naszego kraju. Kto wie, może kiedyś tam wrócę, ale już jako poseł. To była ciekawa lekcja historii.

Alicja Ochrymiuk klasa IIIa

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej