Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Wycieczka klas 7a i 7d do Zakopanego

Uczniowie klas 7a i 7d wraz z opiekunami Dorotą Żelazowska, Markiem Kubiszewskim i Bartłomiejem Celińskim w dniach 03-07 czerwca 2019 roku byli na wycieczce w Zakopanem. Zwiedzanie rozpoczęli od Ojcowskiego Parku Narodowego. Następnie dotarli nad Morskie Oko, zwiedzili skocznie narciarską ,,Wielka Krokiew”. Odbyli też pieszą wycieczkę w Dolinę Kościeliską, Jaskinię Mroźną, Gubałówkę a także spacerowali Szlakiem Papieskim do górnej stacji KL Butorowy Wierch i Krupówkami. Ostatni dzień wycieczki uczniowie spędzili w Parku Wodnym Tatralandia na Słowacji. Wrócili zadowoleni, pełni nowych wrażeń i wiadomości.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej