Wyjazd sportowo – profilaktyczny do Dąbek k. Darłówka

W dniach 12.06 -17.06.2011 r. po raz piąty w ramach projektu „Można inaczej” miał miejsce wyjazd sportowo – profilaktyczny do Dąbek k. Darłówka. Uczestniczyli w nim uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. Szlak wędrówki wiódł najpiękniejszymi zakątkami Warszawy i Torunia. Dzieci zwiedzały również Darłówek i Darłowo, relaksowały się w Parku Wodnym „Jan”. Istotnym elementem wyjazdów jest pozyskanie przez uczestników programu nowych umiejętności. Tym razem dzieci nauczyły się pływać na desce windsurfingowej, aktywnie brały udział w różnorodnych konkursach, z chęcią uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło dzieciom obserwowanie malowniczych zachodów słońca nad Bałtykiem.Wyjazd z grupą dzieci do Dąbek był możliwy dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Swój wkład w realizację celów programu wniesli lokalni sponsorzy: Rotary Klub Biała Podlaska, Słowo Podlasia, E. Magier, J. Uss, J. Lewandowski, M. Michalczuk, firma Hades, Bialcon, MKS Bialska Liga Szóstek Piłkarskich, Firma Remontowo Budowlana S. Romaniuk. Organizatorami wyjazdu byli: Jolanta Górska, Kinga Wójtowicz, Mariusz Michalczuk. Opiekunami grupy: Daniel Pytka, Bożena Naumiuk.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej