Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska

2 kwietnia 2011 r., w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej, 140 par z całego kraju wzięło udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Współorganizatorem tej imprezy była nasza szkoła.

Licznie przybyła publiczność miała okazję obejrzeć zmagania par w tańcach standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, fokstrot) oraz latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive).
Pary taneczne z klubów z całej Polski zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, piękne stroje i swój talent.

Turniej zakończył się galą i wręczeniem pucharów zwycięskim parom, w tym również tancerzom z klubów tanecznych działających na terenie miasta Biała Podlaska. Gratulujemy zwycięzcom.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej