XXII Edycja Konkursu Plastyczno – Literackiego „Bajki, Bajeczki…”

Dnia19 maja 2011 roku rozstrzygnięto konkurs zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury EUREKA i Filię nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i przebiegał w dwóch kategoriach.

I kategoria –Konkurs literacko plastyczny „Dalsze losy naszych bohaterów literackich” polegał na dopisaniu dalszych losów bohaterów literackich lub zmianie zakończenia ulubionej lektury. Jury oceniło pomysły, poprawną polszczyznę, ładne budowanie zdań, szatę graficzną i sposób zapisania treści.

W kategorii wiekowej klasy I – III drugi rok z rzędu I miejsce przyznano Natalii Kowieskiej uczennicy klasy IIIa, wych. Jolanta Romaniuk, za opowiadanie „Dalsze losy Lisy, Britty i Anny z Bulleryn” .

W kategorii klasy IV – VI

miejsce III przyzano Piotrowi Dymowskiemu z klasy Va, wych. Anna Żarnowska, za pracę pod tytułem „Chłopcy z Placu Broni a raczej Pokoju”.