Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Bialski konkurs literacko – historyczny

Bialski konkurs literacko – historyczny:

„Z głową na karabinie…” Znani i nieznani bohaterowie

czasów wojny i okupacji.

Dnia 17 września 2019 r. w sali widowiskowej BCK w Białej Podlaskiej zostały wręczone nagrody za konkurs literacko – historyczny: „Z głową na karabinie…” Znani i nieznani bohaterowie czasów wojny i okupacji. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych  oraz klasy III gimnazjum z powiatu bialskiego.

Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Teodorczuk Jakub, Teodorczuk Julia, Woźniak Łukasz. Wyróżnione prace zostały zamieszczone w wydanej publikacji książkowej „Z głową na karabinie…” Znani i nieznani bohaterowie czasów wojny i okupacji.

Gratulacje!

 

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej