Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Za górami, za lasami…

Pod hasłem „Baśnie i bajki mądrością narodów” w świetlicy szkolnej odbył się w piątek 15 listopada Konkurs czytelniczy „Baśnie braci Grimm”. Chętni uczniowie z klas drugich i trzecich wykazali się znajomością pięciu utworów: „Roszpunka”, „Dwunastu braci”, „Jaś i Małgosia”, „Śpiąca Królewna” i „Złoty ptak”.

Najwięcej punktów w teście zdobyła Ola Romaniuk z klasy II d i tym samym zajęła I miejsce. II miejsce zdobyła Roksana Urbańska z klasy III d, a III ex aequo Nikola Potiopa z klasy IIc i Adrian Zacharuk z klasy IIId. Ponadto wyróżnieni za bardzo dobry wynik zostali: Amelia Strzyżewska z klasy IId, Fryderyk Kuligowski z klasy IIIa oraz Michał Kajor i Milena Kociubińska z klasy IIId.

Serdecznie gratulujemy.

Wszystkich zachęcamy do czytania, nie tylko baśni i nie tylko z okazji konkursów.

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej