Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Zbieramy nakrętki dla Zosi!

Zosia to dziewczynka, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Dzięki rehabitacjom i kosztownym sprzętom ortopedycznym, rodzina dziewczynki walczy o jak największą sprawność i samodzielność dziecka. Kochani, niejednokrotnie, z ogromnym zaangażowaniem włączaliście się w akcje charytatywne, dlatego zapraszamy wszystkich ponownie, do zbiórki nakrętek dla Zosi! Nakrętki (zapakowane w reklamówki) prosimy wrzucać do plastikowego kosza, umieszczonego przy głównym wejściu do szkoły. Zbiórka trwa przez cały miesiąc luty.
Zosia to super babeczka,
nie żałuj jej plastikowego koreczka! 
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Eco Biała

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej