ul. Sportowa 7

tel. 833416795

E-mail: sekretariat@sp3-bialapodlaska.pl

Maja Stefaniak - uczennica naszej szkoły na podium

30 września w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai, zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Mistrzostwa Województwa zgromadziły około 200 zawodników i zawodniczek z Województwa Lubelskiego, Podlaskiego i Mazowieckiego. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wiceprezydent Miasta Biała Podlaska Pan Maciej Buczyński oraz Prezes Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai Shihan Artur Więzowski. Uczennica naszej szkoły z klasy 7a, Maja Stefaniak, dwa razy zwyciężyła w swojej kategorii wagowej i wiekowej zdobywając I miejsce w Kumite oraz I miejsce w Kata.
        28.10 w Hali sportowej Zespołu Szkół w Szumowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego International Budo Kai 2023 Turniej o charakterze Międzynarodowym w których Maja zdobyła również I miejsce w Kumite.

Gratulujemy Maju i życzymy dalszych  sukcesów!