Podsumowanie Drugiego Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Adama Trochimiuka „Migawki z Podlasia”

W piątek 15 grudnia 2023 r. w Bialskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Adama Trochimiuka „Migawki z Podlasia”. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Starosta Bialski Mariusz Filipiuk. W konkursie wzięło udział 70 miłośników fotografowania z całego kraju. Nadesłano 460 prac z których, jury oceniało fotografie w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria 10-12 lat, II kategoria  13-18 lat oraz III kategoria powyżej 18 lat.
Uczeń naszej szkoły Maciej Bieliński z klasy VIII b zajął III miejsce oraz wyróżnienie w kategorii II (13-18 lat), otrzymał dyplomy i nagrody.
Wsparcie w realizacji konkursowych zmagań udzielił: dr Dariusz Sikora.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!