Ślubowanie klas I

Ślubowania nadszedł czas!

Dnia 28 października 2021r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystości Ślubowania i zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska - pan Stanisław Romanowski  oraz przedstawiciel Rady Rodziców - pani Anna Lewczuk.

Dyrektor Szkoły pani Barbara Wojarnik serdecznie przywitała gości, uczniów i nauczycieli. Ciepłe słowa do zebranych skierował również Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska pan Stanisław Romanowski.

Uczniowie złożyli uroczystą przysięgę na Sztandar Szkoły.  Aktu pasowania Pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej dokonała Dyrektor szkoły Barbara Wojarnik. Przedstawiciele klas odebrali pamiątkowe dyplomy.  Po części oficjalnej Pierwszaki zaprezentowały program artystyczny złożony z wierszy i piosenek.

Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia  z zaproszonymi gośćmi, dyrekcją i wychowawcą.

Uroczystość przygotowały panie: Jolanta Romaniuk, Krystyna Wasilewska – Zbucka, Alicja Brzozowska, Barbara Niczyporowicz. Dekorację wykonała pani Mirosława Jakoniuk.

Nagłośnienie zapewnił absolwent naszej szkoły – pan Marcin Michalczuk.