Wyniki konkursu" Błękitna Planeta"

W ramach Światowego Dnia Wody, który jest obchodzony 22 marca  uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologiczno-plastycznym "Błękitna Planeta" organizowanym przez Bialskie Wodociągi i Kanalizacja"WOD-KAN"sp.z o.o. oraz Bialskopdlaską Fundację Ekologiczną dla bialskich szkół podstawowych. Prace konkursowe promowały Dzień Wody, oszczędzanie wody, działania, jakie można wprowadzić w życiu codziennym dla dobra naszej planety. Na konkurs z naszej szkoły wpłynęło ponad 30 prac. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i wszystkim serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród odbędzie się 22 kwietnia 2022r., w dniu kiedy obchodzimy największe międzynarodowe święto ekologiczne - Światowy Dzień Ziemi.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce-Pola Partyka kl. IV a