Mali kucharze z 2c

30.03.22r. uczniowie klasy 2c (wych. M. Jakoniuk) uczestniczyli  warsztatach kulinarnych  organizowanych przez pizzerię Da Grasso. Mieli okazję poznać tajniki pracy kucharzy oraz możliwość rozwijania praktycznych umiejętności kulinarnych poprzez samodzielnie przygotowanie   pizzy z dowolnie wybranych, ulubionych składników. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach i dużym apetytem skonsumowały przygotowaną przez siebie pizzę. Okazało się, że samodzielnie wykonana pizza jest najsmaczniejsza!

Każdy z uczestników warsztatów otrzymał  pamiątkowy dyplom nadający mu honorowy tytuł : Młodszego pomocnika Szefa kuchni, mistrza wałka, geniusza smaku oraz najważniejszy oficjalny tytuł „Małego kucharza”.