GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW

Uczniowie klasy 2b (wych. p. D. Hodurek), 2c  (wych. M. Jakoniuk) oraz kl. 3 d (wych p. J. Rogowska) wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Maluje Laurkę dla Strażników Lasów”.  Akcja miała na celu skupienie uwagi wokół problemu pożarów leśnych, uświadomienie, że las las płonie szybko, a odrasta latami oraz podziękowanie STRAŻNIKOM LASÓW, czyli Strażakom i Leśnikom, którzy na co dzień ochraniają nasze polskie lasy przed pożarami. Dzieci stworzyły prace, które trafiły na GIGA WIELKĄ interaktywną wystawę i dotarły do wszystkich strażaków i leśników w Polsce z podziękowaniami za to, że cały rok ochraniają lasy przed pożarami. Za zaangażowanie w akcję uczniowie otrzymali certyfikat Fabryki Aktywności Młodych.