23 maja 2022. Dzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej - FOTORELACJA

23 maja to dla uczniów naszej szkoły ważna data. Tego dnia obchodzimy Święto Patronki Szkoły – Marii Konopnickiej. Patronka naszej szkoły to autorytet reprezentujący treści i wartości bliskie wszystkim: dorosłym, dzieciom i młodzieży.

Obchody Święta Szkoły rozpoczęły się Mszą Świętą, po której cała społeczność szkolna z pocztem sztandarowym na czele, przeszła ulicami miasta do budynku szkoły. Tu, jak co roku z tej okazji, przygotowano uroczystą akademię. W czasie akademii Dyrektor Szkoły – Pani Barbara Wojarnik, wraz z Prezydentem Miasta Biała Podlaska - Panem Michałem Litwiniukiem, wręczyła nagrody zwycięzcom konkursów poświęconych naszej patronce. Po części oficjalnej, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wszechstronną twórczość Marii Konopnickiej. Występy młodych aktorów dostarczyły uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.