LITERACKI SUKCES Mai Stefaniak

pióro

Z przyjemnością informujemy, że laureatką II edycji konkursu literackiego

„Znani i nieznani z Podlasia - biografie naszych babć i dziadków” została uczennica klasy Va

Maja Stefaniak.

I miejsce w kategorii - klasy IV-VI

Konkurs zorganizowany był przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej i realizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka oraz Honorowym Patronatem Starosty Bialskiego Mariusza Litwiniuka.  Adresowany był do wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego oraz miłośników naszego regionu. Główną ideą konkursu było zebranie biografii znanych i nieznanych Podlasian oraz zachęcenie mieszkańców, zwłaszcza młodych osób, do dokumentowania historii lokalnej.

GRATULUJEMY MAI SUKCESU!