Uczniowie klasy VIII d na wycieczce w Warszawie

Z okazji Dnia Dziecka  01.06.2022r. uczniowie klasy VIIId wraz z  opiekunami Kingą Dylawerską- Wójtowicz i  Jolantą Górską wyjechali pociągiem na wycieczkę do  Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w „Escape Roon”. Pokoje zagadek obfitowały w  liczne zaskakujące atrakcje. Ich tematyka związana była literaturą  (opowieści z Narnii), filmem (Indiana Jones), kosmosem (wyprawa na Marsa), przygodą  (poszukiwacze złota na Dzikim Zachodzie).

Następnie grupa przemiesiła się metrem na wiślane bulwary. Spacer na Wisłą przy zachodzącym słońcu bardzo podobał się młodzieży.

Wędrując  Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem uczniowie dotarli do dworca centralnego skąd wyruszyli pociągiem w drogę powrotna do domu.